Internetová reklama a inzerce

 

Internetovou reklamu a inzerci nabízíme prostřednictvím našeho reklamního a inzertního internetového portálu ČESKÝ TRUCKER.

Automobilní reklamní a inzertní portál nabízí firmám, podnikatelům i jednotlivcům bezplatnou inzerci s  možností vkládání inzerátů s  fotografií v neomezeném počtu. Automobilní reklamní a inzertní internetové portály jsou velmi frekventovaným a sledovaným internetovým médiem. Inzertní a reklamní portál pro podporu prodeje ČESKÝ TRUCKER je nástupce bývalého reklamního a inzertního systému Trucks4you, který je v provozu od května 2006 a  je velice jednoduchým a nenáročným samoobslužným systémem v on-line provedení, kdy po vložení inzerátu do inzertního systému, se bezprostředně zobrazí na všech jeho  partnerských reklamních a inzertních internetových portálech. To samé platí i pro nabízenou bannerovou reklamu.

  • Inzerujte bezplatně na Inzertním a reklamním portálu pro podporu prodeje ČESKÝ TRUCKER, zvýšíte tím své šance na prodej ojetých nákladních a užitkových vozidel, stavebních strojů a jiné užitkové techniky.

Inzertní a reklamní portál pro podporu prodeje ČESKÝ TRUCKER

ČESKÝ TRUCKER - Inzertní a reklamní portál pro podporu prodeje       Více na: www.ceskytrucker.cz          

Počítadlo návštěv