ČESKÝ TRUCKER – měsíčník pro podporu prodeje, inzerci a reklamu

Profil a zaměření

Falešný přebal časopisuMotoristický inzertní časopis ČESKÝ TRUCKER představuje tištěné reklamní a inzertní médium, který začal vycházet v roce 2004 a byl určen té části zákazníků, které nejen tento způsob reklamy a inzerce oslovuje, ale kterým tento způsob reklamy a inzerce i doslova vyhovoval, a který jim i poskytoval potřebnou marketingovou a informační službu. Byl tištěný jako celobarevný, zpracovaný po obsahové a formální stránce na vysoké profesionální úrovni. Byl oblíbený mezi firmami a podnikateli, podnikajícími ve vnitrostátní a mezinárodní nákladní autodopravě. V motoristickém inzertním časopise ČESKÝ TRUCKER, inzerovali prodejci nákladních a užitkových vozidel, autobazary a renomované firmy z oblasti automobilního průmyslu, by specializovaný na reklamu a inzerci nových a ojetých  návěsových tahačů, autobusů, návěsů, nákladních a užitkových vozidel, autopříslušenství, náhradních dílů a autoagregátů a jiné užitkové techniky a stavebních strojů, včetně poskytovaných služeb ze strany leasingových společností. Rovněž v něm inzerovaly firmy, které nabízí autokosmetiku, oleje a maziva a veškeré produkty související s provozem a údržbou nákladních a užitkových vozidel a stavebních strojů.

Obal časopisu Český TruckerMotoristický inzertní časopis Český Trucker byl 10 let na trhu (2004 - 2013), měl postupně 128 stran, vycházel jednou za 14 dnů v nákladu 4.000 kusů, byl také jako interaktivní katalog online na internetu na www.ceskytrucker.cz O inzertní a reklamní služby v motoristickém inzertním časopise ČESKÝ TRUCKER byl ze strany firem a podnikatelů velký zájem.

Nový majitel a vydavatel časopisu ČESKÝ TRUCKER, společnost International Trucker Media & Marketing Ltd. se rozhodl pro jeho vydávání jednou měsíčně. Od května 2014 bude časopis ČESKÝ TRUCKER vycházet jako měsíčník pro podporu prodeje, reklamu a inzerci s podobnou obsahovou náplní jako v předešlých letech.

Objednávky a poptávky reklamy a inzerce

Markéta Nárožná: reklama (a) itmm tecka cz

 

PROHLÉDNĚTE SI ČESKÝ TRUCKER V ON-LINE VERZI:

 

Prodejní místa kde koupíte, časopis Český Trucker:

Sociální média - naše podpora prodeje, propagace a reklama:

Facebook.com Google Plus Jsme na Twitteru  Jsme na YouTube

LinkedIn  Pinterestinstagramflickr
prodejní místa časopisu:
Čepro

INFORMACE KE STAŽENÍ:

český trucker v sociálních médiích:

Počítadlo návštěv